O mně

Měli jste někdy nějaký svůj sen? Já ano! Milovala jsem vzruch, akce a nové lidi. Milovala jsem je potkávat. A tak není divu, že už v patnácti letech jsem se přihlásila na brigádu jako hosteska. Brzy jsem zjistila, že mi to ale nestačí. Že nechci být jen tou, která je součástí plánu, ale tou, která ho vytváří. Vrhla jsem se proto do pořádání veřejných a soukromých akcí. Jako koordinátorka eventů jsem brzy pracovala pro klienty jako jsou například CCC, Reserved a další.

Blíže jsem se do marketingu nahlédla v Elektrotechnickém zkušebním ústavu, kde jsem se zapojila jako Asistentka marketing manažera. Tehdy jsme kompletně nastavovali nové webové stránky ve třech jazykových mutacích, takže texty, korektury a prověřování funkcionalit patřilo mezi mou každodenní agendu.

Přišel konec vysoké školy a já se rozhodovala, co dál. Nakonec mě posunula náhoda. Během jedné akce v hotelu Hilton Prague jsem dostala nabídku a začala zde pracovat jako Food and Beverage Coordinator. Brzy jsem se tak opět dostala k tomu, co mě opravdu baví - pořádání akcí. Jako Event manager jsem měla na starosti konference, kongresy a akce pro klienty. A že to byly konference o tisících lidech! Na tu dobu moc ráda vzpomínám.

Věděla jsem ale, že tohle stále není ještě moje vysněná meta. Jsem kreativní, ráda vymýšlím a poznávám nové věci. Tvořím grafiky, píšu, fotím, baví mě sociální sítě, baví mě sledovat, jak to v online světě chodí. Marketing se tak stal mojí srdcovkou!

První velká zkušenost v tomto oboru byla opravdu zábavná: marketing v OXO Tea – dětské čajové nápoje. Starala jsem se zde o sociální sítě, o e-shop, online reklamní kampaně, marketing na pobočkách – vizuály, menu, nabídky, limitované edice drinků, nebo influencer marketing. Pečovala jsem také o finance – naceňování, rozpočtování, plánování a samozřejmě i tvorbu marketingového plánu. Hodně komplexní a velká zkušenost!

Marketing už mě nikdy nepustil. Je to láska na celý život. Přednostně se věnuju sociálním sítím a PPC kampaním. Osamostatnila jsem se a našla si vlastní klienty, kterým pomáhám v podnikání s jejich sny. Podobně, jako jsem si je splnila já. Těším se, že se se mnou do marketingu také zamilujete!

Tvořím obsah, texty a strategii pro sociální sítě. Reklamní kampaně na Facebooku a Instagramu, Skliku a Googlu. Spravuji, školím a konzultuji.

Jsem prostě Markeťačka na volné noze.

Poptávkový formulář