Školení a online semináře

Aktuálně není vypsané žádné školení nebo online seminář.

V případě zájmu o individuální školení mě, prosím, kontaktujte přes poptávkový formulář.

Podívejte se, jak probíhají školení

Reference

Školení na Instagram bylo super... dalo mi to hodně věcí a jiný pohled na aplikaci i to, jak jí používat. Přednášející Veronika moc dobře věděla o všem a jela jak nezastavitelný vlak.. 

Martin , Martyn Drawing

Děkuji za super seminář. Je to pro mě lepší, pohodlnější a rychlejší, než číst knihu, i když kniha má taky své kouzla. Z mých zkušeností vím, že na seminářích si člověk hned zkusí v praxi, jak se co dělá, kde co vyhledá a jak si poradit s případnými "záhadami". A taky se dozví novinky z první ruky. Ať se daří a doporučuji.

Jarmila

Moc díky za školení! Bylo to fajn, poučné a příjemnou formou.

Katka , Czech Spa & Wellness

Veroniku jsem našla na webu a šla jsem do toho jako na "blind date". A jsem nadšená. Dává mi přesně to, co jsem si představovala. Je to "learning by doing", vstřícně a empaticky reaguje na moje konkrétní potřeby. Působí na mě skvěle svojí pozitivní energií a zběhlostí ve světě, se kterým se postupně seznamuji. Je mi skvělou průvodkyní!

Hanka , Vědomá komunikace

Přesně takovou sympaťandu, jako je slečna Veronika, která mi vysvětlí, na co se ve světě sociálních sítí zaměřit, jsem hledala! Skvělý přístup, praktická ukázka, odpovědi jsem dostala ještě než jsem se zeptala! Pozitivní energie, empatický přístup a konkrétní příklady, zkrátka vše, co jsem si od této služby přála 😉 Verčo, děkuji!

 

Andrea , Bavte se s láskou a úsměvem

Naprosto TOP !!! Milá, vstřícná, profesionální a hezká slečna, která umí vše polopaticky vysvětlit, což je někdy potřeba. Děkuji za fajn start naší spolupráce.

Žaneta , Attractive Fashion

Veroniku můžu jen a jen doporučit. Je neskutečně empatická, vstřícná a její odborná úroveň je velmi vysoká. Spolupracovat s ní je radost 🙂

Vladimír , Welko

Paní Veroniku velmi doporučuji, vše mi bylo krásně vysvětleno, paní je velmi milá a ochotná.

Markéta , Jiromont

Velice doporučuji Veroniku každému, kdo hledá milou, ochotnou a trpělivou osobu, která je ve svém oboru skutečný profík a na rozdíl ode mě je ve světě sociálních sítí jako doma 🙂 Oceňuji i pro mě tolik důležitou lidskost, která je u Veroniky samozřejmostí. Ještě jednou velké díky!

Pavlína , Hypoteční poradce

S Verčou se mi spolupracovalo skvěle. Moc mi pomohl její vstřícný přístup a její trpělivost pří vysvětlování. Ušetřila mi hodně času s věcmi, které mi tolik nejdou a nebaví. Těším se zase v budoucnu Veru a moc děkuji!

Alena , Flow with Leni

S Verčou jsme velmi spokojeni. Spravuje nám sociální sítě, vždy má vše připravené. Pokud potřebujeme něco změnit, není problém. Verče, moc děkujeme a doporučujeme ji rádi dál.

Marie , Kroužek PP

S Veronikou jsem spolupracoval již v její předešlé práci, kdy měla na starosti kompletní MKT, kde jsem měl možnost poznat osobně její kvality. Proto jsem využil jejích služeb pro zviditelnění našich stránek, s cílem zvýšit návštěvnost našeho webu. S její prací jsem byl velice spokojen a mohu ji vřele doporučit.

Petr , Jump & Play

Děkuji za skvělé školení na Business manager. Verča mi pomohla pochopit jeho fungování a poskytla mi spoustu nových informací, které se budu snažit maximálně využít. Její přístup je milý a zároveň profesionální, vše dávalo smysl od začátku do konce. Určitě doporučuji.

Radka , SIT Port

Skvělé personalizované školení na Business Manager, které mi pomohlo pochopit celé jeho fungování a využití. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup vytvořil skvělou atmosféru. Mohu jen doporučit.

Lenka , Copywriterka na volné noze

Pro start ve svém podnikání jsem využila služeb Veroniky na základě skvělého doporučení.  Po osobní konzultaci dokázala dokonale vystihnout mé představy o vzhledu propagačních materiálů jako je vizitka či logo, které budou zdobit a reprezentovat mou službu a vůbec mě samotnou.  Komunikace byla velice vstřícná a nápad ze strany Veroniky přišel velmi rychle.  Já tedy mohu vřele doporučit a ještě jednou díky, Veroniko

Klára , La Visage

Milý a profesionální přístup. Vřele doporučuji. Po zadání poptávky jsme měli za den hotový finální návrh i po mnoha úpravách. Veronika je milá, pracovitá a opravdová profesionálka. Jsme velmi spokojeni."

Karolína , Babiččiny bedýnky