Reference | Markeťačka na volné noze

Reference

 

"S Verčou se mi spolupracovalo skvěle. Moc mi pomohl její vstřícný přístup a její trpělivost pří vysvětlování. Ušetřila mi hodně času s věcmi, které mi tolik nejdou a nebaví. Těším se zase v budoucnu Veru a moc děkuji!"

Alena, Flow with Leni

"S Veronikou jsem spolupracoval již v její předešlé práci, kdy měla na starosti kompletní MKT, kde jsem měl možnost poznat osobně její kvality. Proto jsem využil jejích služeb pro zviditelnění našich stránek, s cílem zvýšit návštěvnost našeho webu. S její prací jsem byl velice spokojen a mohu ji vřele doporučit."

Petr, Jump & Play

"Pro start ve svém podnikání jsem využila služeb Veroniky na základě skvělého doporučení. Po osobní konzultaci dokázala dokonale vystihnout mé představy o vzhledu propagačních materiálů jako je vizitka či logo, které budou zdobit a reprezentovat mou službu a vůbec mě samotnou. Komunikace byla velice vstřícná a nápad ze strany Veroniky přišel velmi rychle. Já tedy mohu vřele doporučit a ještě jednou díky, Veroniko"

Klára, La Visage

"Skvělé personalizované školení na Business Manager, které mi pomohlo pochopit celé jeho fungování a využití. Profesionální, ale zároveň přátelský přístup vytvořil skvělou atmosféru. Mohu jen doporučit."

Lenka

"Děkuji za skvělé školení na Business manager. Verča mi pomohla pochopit jeho fungování a poskytla mi spoustu nových informací, které se budu snažit maximálně využít. Její přístup je milý a zároveň profesionální, vše dávalo smysl od začátku do konce. Určitě doporučuji."

Radka, SIT port

"Milý a profesionální přístup. Vřele doporučuji. Po zadání poptávky jsme měli za den hotový finální návrh i po mnoha úpravách. Veronika je milá, pracovitá a opravdová profesionálka. Jsme velmi spokojeni."

Karolína, Babiččiny bedýnky

"Školení na Instagram bylo super... dalo mi to hodně věcí a jiný pohled na aplikaci i to, jak jí používat. Přednášející Veronika moc dobře věděla o všem a jela jak nezastavitelný vlak.. "

Martin

Děkuji za super seminář. Je to pro mě lepší, pohodlnější a rychlejší, než číst knihu, i když kniha má taky své kouzla. Z mých zkušeností vím, že na seminářích si člověk hned zkusí v praxi, jak se co dělá, kde co vyhledá a jak si poradit s případnými "záhadami". A taky se dozví novinky z první ruky. Ať se daří a doporučuji.

Jarmila

Moc díky za školení! Bylo to fajn, poučné a příjemnou formou.

Katka, Czech Spa & Wellness

S Verčou jsme velmi spokojeni. Spravuje nám sociální sítě, vždy má vše připravené. Pokud potřebujeme něco změnit, není problém. Verče, moc děkujeme a doporučujeme ji rádi dál.

Marie, Kroužek PP

Veroniku jsem našla na webu a šla jsem do toho jako na "blind date". A jsem nadšená. Dává mi přesně to, co jsem si představovala. Je to "learning by doing", vstřícně a empaticky reaguje na moje konkrétní potřeby. Působí na mě skvěle svojí pozitivní energií a zběhlostí ve světě, se kterým se postupně seznamuji. Je mi skvělou průvodkyní!

Hanka, Vědomá komunikace a mindfulness